Banner

※ Fabrikamız


Solong Tattoo® , firmamız Yiwu City Solong Imp & Exp Co., Ltd. tarafından yaratılan Tattoo & Beauty Industry'nin en üst markasıdır. Biz 2008 yılından bu yana dövme ve güzellik sektöründe meşgul olmuştur. Firmamız ünlü dövme ürünleri tedarikçisi olan Yiwu Xiulong E-Business Firması, geliştirdi. Çin'de en büyük dövme ürünleri üreticilerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Biz yüksek kaliteli dövme makineleri, döner dövme makineleri, dövme iğneleri, dövme iğne kartuşları, dövme mürekkebi, dövme kitleri, dövme ipuçları, tek dövme tüpler, dövme sapları, dövme güç kaynakları, termal transfer ürünleri, dövme aksesuarları, kalıcı ve üretiminde uzmanlaşmış makyaj araçları, lazer güzellik makineleri, vücut piercing araçları, vücut piercing takılar, vb.


Solong Tattoo® , dünyanın dört bir yanından distribütörler için OEM ve ODM hizmeti sunan daha fazla yıllık deneyime sahiptir ve eBay, Amazon, Alababa, DHgate, Aliexpress on-line perakende ve toptan satış deneyimine sahibiz. yakında. Ek olarak, profesyonel tasarım ve Ar-Ge ekibimiz ürünlerimizi taze tutmak için her ay 5-10 yeni moda ürünü üretebilir. Solong Tattoo® en kaliteli ürünler piyasada iyi satılmaktadır. Dövme pazarı için kapsamlı pazar araştırması ve sürdürülebilir terminal analizi, son 10 yılda işimizin hızla gelişmesini sağlar.


Solong Tattoo® , uluslararası iş bazımız olan "Kaliteli Ürünler, En İyi Hizmet" konusuna önem vermektedir . Biz iş ile dürüst ve ciddi. Üretim ve dövme ürünleri ile ilgili zengin deneyimlerimizle, kendi markamızı "Solong Tattoo", "STIGMA", "Tornado", "Hybrid Tattoo", "Charme Princesse", "Hawink", ve olağanüstü pazar payı elde ettik. Dünya çapında müşteriler ve distribütörler için başarılı dövme ürünleri üretmekteyiz.


Amacımız müşterilerimize hızlı teslimat, güler yüzlü ve profesyonel hizmet ve kaliteli ürünler sunmaktır. Ürünlerimizle ilgileniyorsanız daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Düzenli müşteriler veya büyük siparişler de bizden en iyi indirim fiyatını alacaktır. Tüm müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz!


※ Bizim ürünümüz


dövme makineleri, döner dövme makineleri, dövme iğneleri, dövme iğnesi kartuşları, dövme mürekkebi, dövme kitleri, dövme ipuçları, tek kullanımlık dövme tüpleri, dövme sapları, dövme güç kaynakları, termal transfer ürünleri, dövme aksesuarları, kalıcı makyaj araçları, lazer güzellik makineleri, vücut piercing aletleri, piercing mücevherleri


※ Ürün uygulaması


Dövme, Kalıcı Makyaj, Lazer Güzellik


※ Sertifikalarımız


FDA, FCC, CE, MSDS, TÜV


※ Üretim ekipmanı


CNC işleme merkezi 1 Set

CNC tornalar 8 Takım

Otomatik Mürekkep Dolum Üretim Hattı 1 Set

Enjeksiyon kalıplama makinesi 2 Takım


※ Üretim Pazarı


Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Avustralya, Güneydoğu Asya, Çin, vb. ABD ve Batı Avrupa'daki on-line satış ve çevrimdışı distribütörlerde dikkate değer pazar payımız var.


※ Servisimiz


Tüm alıcılar soruşturma için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, ve size miktarına göre en iyi toptan fiyat verecektir. OEM ve ODM için küçük sipariş de mevcuttur. Ar-Ge çalışanlarımız kendi logonuzu ve ambalajınızı tasarlayacaklar.


Sipariş ağırlığına bağlı olarak en iyi nakliye hizmetini seçmenize yardımcı olabiliriz. Küçük sipariş hızlı express tarafından gönderilebilir, ve deniz yoluyla nakliye de 200 kg üzerinde sipariş ağırlığı için kullanılabilir.


Ürünü hasarlı veya başka bir sorunla karşıladıysanız, lütfen satışlarımızla temas kurmaktan çekinmeyin, yeni ürünleri yeniden göndereceğiz veya haklarınızı ve ilgi alanlarınızı korumak için para iadesi yapacağız. Yani sadece Solong Tattoo'dan güvenle satın alın.


[[Html_Custom]]